Urządzenie jest przeznaczone do kontroli pulsu i saturacji (wysycenia krwi tlenem)  dla całej rodziny.  Może być stosowany zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnych. Sklep medbio.pl

Sanity Pulsoksymetr Napalcowy DUO CONTROL

Sanity Pulsoksymetr Napalcowy DUO CONTROL- Urządzenie jest przeznaczone do kontroli pulsu i saturacji (wysycenia krwi tlenem) dla całej rodziny. Może być stosowany zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnyc
ładowanie
171,90
 PLN
119,90
 PLN
za
szt.
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
119,90 PLN
  • Czas wysyłki: Wysyłka po otrzymaniu wpłaty
  • Kod EAN: 5907438902317
  • Numer katalogowy :
  • Wydrukuj kartę
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Pulsoksymetr DUO CONTROL Sanity

Pulsoksymetr DUO CONTROL, jak sugeruje nazwa, pełni dwie ważne funkcje: kontroluje saturację oraz puls, dokonując pomiarów na palcu. DUO CONTROL mierzy wysycenie hemoglobiny tlenem (saturacja), której prawidłowa wartość wynosi powyżej 95%. Poniżej tej wartości może wystąpić niedotlenienie. Pomiar saturacji wykorzystuje się w monitorowaniu stanu osób z chorobami układu oddechowego (m.in. astma, POChP, niewydolność oddechowa) i krążenia. Pulsoksymetr pozwala także na obserwowanie pulsu, co dostarcza szybkiej informacji na temat funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Te urządzenia pomiarowe są używane w szpitalach, przychodniach, w pogotowiu ratunkowym lub służą do domowej kontroli stanu zdrowia.

DUO CONTROL to urządzenie o niewielkich rozmiarach, jest bardzo lekkie i łatwe w użyciu. Ma 6 trybów wyświetlania, dwukolorowy, czytelny wyświetlacz LED oraz przyjazne menu. Jest wyposażone w alarm wizualny i dźwiękowy.

Zawartość opakowania:

•           Pulsoksymetr

•           Smycz

•           2 baterie AAA

•           Instrukcja obsługi

Działanie:

·       Pulsoksymetr DUO CONTROL Sanity mierzy nasycenie hemoglobiny tlenem wykorzystując technologie cyfrowe. Zaawansowany algorytm DSP wpływa na poprawę dokładności pomiaru w warunkach niskiej perfuzji: 0,2%.

·       Pulsoksymetr pozwoli w krótkim czasie sprawdzić, czy organizm jest odpowiednio natleniony,

·       Pomiar pulsu dostarcza informacji o pracy serca i układu naczyniowego.

Wskazania:

·       Pulsoksymetr można stosować do pomiaru stopnia nasycenia ludzkiej hemoglobiny i tętna, wykorzystując w tym celu palec.

·       Pulsoksymetr DUO CONTROL stosowany jest do diagnostyki i monitorowania leczenia astmy - choroby, na którą cierpi około 150 milionów ludzi na świecie.

·       Produkt nadaje się do stosowania w warunkach domowych jako wyposażenie placówek medycznych albo obiektów sportowych.

Dane techniczne:

·       Tryb działania: ciągły

·       Waga: ok. 35 g

·       Wymiary: 63 mm (D) x 36 mm (S) x 34 mm (G)

·       Pobór mocy: poniżej 30 mA

·       Zasilanie: 2 baterie alkaliczne 1.5V typu AAA

 

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (1)
2020-10-30

Mega profesjonalna Firma, rozsądne ceny i produkty bardzo dobrej jakości. Polecam z czystym sumieniem. Zdrówka dla Wszystkich

Ładowanie
Powiązane produkty
Pulsoksymetr napalcowy CA-MI O2-Easy jest profesjonalnym produktem medycznym służącym do wykonywania pomiarów saturacji krwi tlenem (SpO2) oraz do mierzenia częstotliwości akcji serca (puls). Pulsoksymetr precyzyjnie wylicza liczbowy pomiar procentowy SpO
Pulsoksymetr CA-MI O2-Easy
160,90 PLN
99,90
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
99,90 PLN
Pulsoksymetr ACCARE FS10C sklep www.medbio.pl
Pulsoksymetr ACCARE FS10C
135,00 PLN
79,90
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
79,90 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl