Urządzenie jest przeznaczone do kontroli pulsu i saturacji (wysycenia krwi tlenem)  dla całej rodziny.  Może być stosowany zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnych. Sklep medbio.pl

Sanity Pulsoksymetr Napalcowy DUO CONTROL

ładowanie
171,90
PLN
141,50
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: Wysyłka po otrzymaniu wpłaty
  • Kod EAN: 5907438902317
  • Numer katalogowy :
  • Wydrukuj kartę
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Pulsoksymetr DUO CONTROL Sanity

Pulsoksymetr DUO CONTROL, jak sugeruje nazwa, pełni dwie ważne funkcje: kontroluje saturację oraz puls, dokonując pomiarów na palcu. DUO CONTROL mierzy wysycenie hemoglobiny tlenem (saturacja), której prawidłowa wartość wynosi powyżej 95%. Poniżej tej wartości może wystąpić niedotlenienie. Pomiar saturacji wykorzystuje się w monitorowaniu stanu osób z chorobami układu oddechowego (m.in. astma, POChP, niewydolność oddechowa) i krążenia. Pulsoksymetr pozwala także na obserwowanie pulsu, co dostarcza szybkiej informacji na temat funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Te urządzenia pomiarowe są używane w szpitalach, przychodniach, w pogotowiu ratunkowym lub służą do domowej kontroli stanu zdrowia.

DUO CONTROL to urządzenie o niewielkich rozmiarach, jest bardzo lekkie i łatwe w użyciu. Ma 6 trybów wyświetlania, dwukolorowy, czytelny wyświetlacz LED oraz przyjazne menu. Jest wyposażone w alarm wizualny i dźwiękowy.

Zawartość opakowania:

•           Pulsoksymetr

•           Smycz

•           2 baterie AAA

•           Instrukcja obsługi

Działanie:

·       Pulsoksymetr DUO CONTROL Sanity mierzy nasycenie hemoglobiny tlenem wykorzystując technologie cyfrowe. Zaawansowany algorytm DSP wpływa na poprawę dokładności pomiaru w warunkach niskiej perfuzji: 0,2%.

·       Pulsoksymetr pozwoli w krótkim czasie sprawdzić, czy organizm jest odpowiednio natleniony,

·       Pomiar pulsu dostarcza informacji o pracy serca i układu naczyniowego.

Wskazania:

·       Pulsoksymetr można stosować do pomiaru stopnia nasycenia ludzkiej hemoglobiny i tętna, wykorzystując w tym celu palec.

·       Pulsoksymetr DUO CONTROL stosowany jest do diagnostyki i monitorowania leczenia astmy - choroby, na którą cierpi około 150 milionów ludzi na świecie.

·       Produkt nadaje się do stosowania w warunkach domowych jako wyposażenie placówek medycznych albo obiektów sportowych.

Dane techniczne:

·       Tryb działania: ciągły

·       Waga: ok. 35 g

·       Wymiary: 63 mm (D) x 36 mm (S) x 34 mm (G)

·       Pobór mocy: poniżej 30 mA

·       Zasilanie: 2 baterie alkaliczne 1.5V typu AAA

 

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (1)
ładowanie
Powiązane produkty
Ciśnieniomierze Automatyczne na Ramię Sanity, mankiet Standardowy, zasilanie Bateryjne. Posiada funkcje: Automatyczne pompowanie, Etui, Możliwość wymiany mankietu sklep medbio.pl
Sanity ciśnieniomierz Simple
88,90 PLN
88,90 PLN
Ciśnieniomierze Elektroniczne na Ramię Sanity, mankiet Standardowy, zasilanie Bateryjne. Posiada funkcje: Dwa indywidualne obszary pamięci, Automatyczne pompowanie . Sklep medbio.pl
Sanity Serce Plus AP1418
99,99 PLN
Sanity Smart Cardio AP 1316 sklep MEDBIO.pl
Sanity Smart Cardio AP 1316, ciśnieniomierz automatyczny, naramienny z dużym wyświetlaczem
219,90 PLN
189,89 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl