Urządzenie jest przeznaczone do kontroli pulsu i saturacji (wysycenia krwi tlenem)  dla całej rodziny.  Może być stosowany zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnych. Sklep medbio.pl

Sanity Pulsoksymetr Napalcowy DUO CONTROL

Sanity Pulsoksymetr Napalcowy DUO CONTROL- Urządzenie jest przeznaczone do kontroli pulsu i saturacji (wysycenia krwi tlenem) dla całej rodziny. Może być stosowany zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnyc
ładowanie
171,90
PLN
143,90
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: Wysyłka po otrzymaniu wpłaty
  • Kod EAN: 5907438902317
  • Numer katalogowy :
  • Wydrukuj kartę
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Pulsoksymetr DUO CONTROL Sanity

Pulsoksymetr DUO CONTROL, jak sugeruje nazwa, pełni dwie ważne funkcje: kontroluje saturację oraz puls, dokonując pomiarów na palcu. DUO CONTROL mierzy wysycenie hemoglobiny tlenem (saturacja), której prawidłowa wartość wynosi powyżej 95%. Poniżej tej wartości może wystąpić niedotlenienie. Pomiar saturacji wykorzystuje się w monitorowaniu stanu osób z chorobami układu oddechowego (m.in. astma, POChP, niewydolność oddechowa) i krążenia. Pulsoksymetr pozwala także na obserwowanie pulsu, co dostarcza szybkiej informacji na temat funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Te urządzenia pomiarowe są używane w szpitalach, przychodniach, w pogotowiu ratunkowym lub służą do domowej kontroli stanu zdrowia.

DUO CONTROL to urządzenie o niewielkich rozmiarach, jest bardzo lekkie i łatwe w użyciu. Ma 6 trybów wyświetlania, dwukolorowy, czytelny wyświetlacz LED oraz przyjazne menu. Jest wyposażone w alarm wizualny i dźwiękowy.

Zawartość opakowania:

•           Pulsoksymetr

•           Smycz

•           2 baterie AAA

•           Instrukcja obsługi

Działanie:

·       Pulsoksymetr DUO CONTROL Sanity mierzy nasycenie hemoglobiny tlenem wykorzystując technologie cyfrowe. Zaawansowany algorytm DSP wpływa na poprawę dokładności pomiaru w warunkach niskiej perfuzji: 0,2%.

·       Pulsoksymetr pozwoli w krótkim czasie sprawdzić, czy organizm jest odpowiednio natleniony,

·       Pomiar pulsu dostarcza informacji o pracy serca i układu naczyniowego.

Wskazania:

·       Pulsoksymetr można stosować do pomiaru stopnia nasycenia ludzkiej hemoglobiny i tętna, wykorzystując w tym celu palec.

·       Pulsoksymetr DUO CONTROL stosowany jest do diagnostyki i monitorowania leczenia astmy - choroby, na którą cierpi około 150 milionów ludzi na świecie.

·       Produkt nadaje się do stosowania w warunkach domowych jako wyposażenie placówek medycznych albo obiektów sportowych.

Dane techniczne:

·       Tryb działania: ciągły

·       Waga: ok. 35 g

·       Wymiary: 63 mm (D) x 36 mm (S) x 34 mm (G)

·       Pobór mocy: poniżej 30 mA

·       Zasilanie: 2 baterie alkaliczne 1.5V typu AAA

 

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (1)
2020-10-30
Agata

Mega profesjonalna Firma, rozsądne ceny i produkty bardzo dobrej jakości. Polecam z czystym sumieniem. Zdrówka dla Wszystkich

Ładowanie
Powiązane produkty
Inhalator DLA DZIECI marki Sanity to wyrób medyczny zaprojektowany do terapii inhalacyjnych dzieci.
Inhalator dla dzieci, Sanity AP 2516
114,99 PLN
 Sanity Inhalator Alergia STOP  Biały Pneumatyczny Inhalator dla całej rodziny Sanity, zasilanie Sieciowe, Praca ciągła. W zestawie znajduje się: Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Nebulizator, Przewód powietrza, Ustnik
Sanity Alergia Stop AP 2316 inhalator
99,99 PLN
Tlen Inhalacyjny w puszce 99,5% 4,5L sklep www.medbio.pl
Tlen Inhalacyjny w puszce 99,5% 4,5L
39,90 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl